На Тернопільщині одна сім’я у траурі через смерть немовляти, інша – вбила свою дитину

0
507

PM695image001Правоохоронці Тернопільщини розслідують дві справи, пов’язані із смертю дітей.

У першому випадку підозрюють лікарів одного з пологових будинків обласного центру. Із заявою, що через їх халатність через кілька годин після народження померла новонароджена дівчинка, звернувся батько дитини. Чоловік запевняє, що заради того, щоб зняти з себе провину, лікарі навіть змінили записи у медичній карті породіллі. Найближчим часом проведуть судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті дитини.

Таку ж експертизу проведуть і для встановлення причин смерті ще однієї дитини. Але у цьому випадку у її смерті підозрюють рідну матір.

Сім’я одного з сіл Чортківського району уже виховує чотирьох дітей. Про те, що вона вагітна п’ятою дитиною 31-річна жінка довідалася надто пізно, щоб робити аборт. 10 червня у неї почалися перейми. А народжувати вона чомусь вирішила сама, та ще й у туалеті на вулиці. Жінка запевняє, що дитина випадково впала в отвір. Коли ж вона її звідти дістала, немовля уже було мертве.

І лише тоді вона розповіла чоловікові. А далі подружжя вирішило приховати факт смерті дитини. Відвезли її у сусідній район і там закопали тіло у лісі. Завадив цьому злочину пильний сусід, який повідомив правоохоронців, що ще донедавна вагітна жінка ходить без живота, але дитини нема.

В обох випадках триває слідство.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ