Коли тернопільські злодії найчастіше обкрадають машини

0
249

obіkrali_avtomobіl_1І дня не минає, щоб до тернопільських правоохоронців не зверталися водії із заявами про викрадення з автівок цінних речей. Хоча поліція постійно попереджає, що не варто у салонах залишати хоча б щось, що може привернути увагу злодіїв, люди все ж проявляють безпечність.

Варто пам’ятати, що для проникнення до салону машини, зловмисникам потрібно не так уже й багато часу. Адже працюють вони, як правило, групами – 2 чи 3.

Найчастіше крадіжки здійснюються у період з 19 до 22 години, як це не дивно, біля супермаркетів і магазинів. Другий період часу, коли «активізуються» автомобільні злодії – від 5 до 6 години ранку. У цьому випадку машини обкрадають біля будинків.

Останнім часом злодії усе частіше використовують технічні засоби. Одним з яких є грабер. Власник, поставивши машину на сигналізацію спокійно йде по своїх справах. А злодій, з допомогою грабера, за кілька секунд відчиняє машину. Як правило, це відбувається серед білого дня і у людних місцях. Але ніхто з перехожих навіть не замислюється, що на їх очах відбувається злочин.

Тому, щоб убезпечити себе від крадіжки, правоохоронці вкотре нагадують, що не варто залишати у салоні цінні речі.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ