За що тернополяни вимагають дати догану цьому чиновнику міської ради

0
720

Тернополяни продовжують нарікати на громадський транспорт. Цього разу мова йде не про жахливий стан зупинок і не про хамську поведінку водіїв, а про зупинки.

Останнім часом у місті з’явилося кілька «розумних» зупинок, на яких можна ознайомитися з графіком руху транспорту. Але лише кілька. Усі інші у цьому плані взагалі не пристосовані для пасажирів.

Саме про це веде мову Петро Іванович Беріт у петиції, зареєстрованій на сайті Тернопільської міської ради.

По-перше, зауважує чоловік, доволі часто графік руху, який розміщений на зупинках, давно не відповідає дійсності. І наводить приклад – на зупинці «Медичний університет» пасажирів вперто переконують, що вони можуть тут дочекатися 31 маршрутки. А вона уже кілька років туди не їздить.

А по-друге графіки розміщені на такій висоті, що звичайній людині прочитати, що там написано просто не під снагу. Так, на зупинці «Обласна лікарня» до цього «документа» приблизно три метри. Тому читати його можуть хіба що горобці і ворони.

Тому і просить Петро Іванович розмістити ці графіки на прийнятній висоті, а також привести їх у відповідність до руху громадського транспорту. А крім того, дати догану начальнику управління транспорту, комунікацій та зв’язку за неналежну роботу.

І взагалі, підсумовує чоловік, цим управлінням мала б керувати людина, яка сама користується громадським транспортом. А не той, хто зупинки бачить хіба що з вікна чи власного, чи службового автомобіля.

704
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ