Тернопільським батькам варто взяти до уваги – дітей грабують серед білого дня

0
295

PM689image001У Тернополі, судячи з усього, з’явився серійний грабіжник. Своїми жертвами злочинець обирає переважно неповнолітніх дітей. Місцем вчинення грабежів злочинець обрав мікрорайон Сонячний – вулиці Володимира Великого, Вишневецького, Київська і бульвар Куліша.

Першою жертвою, про яку повідомили правоохоронцям, стала 14-річна дівчинка. Біля ліфта, погрожуючи фізичною розправою, невідомий змусив її віддати золоті сережки.

Так само вчинив він і ще з однією дитиною, яка гралася у дворі будинку. Але тут, крім сережок відібрав ще й скейт. А за годину обнаглілий грабіжник зняв сережки із ще однієї жертви. У під’їзді будинку нею стала 13-річна дічинка.

Усі дівчатка запам’ятали грабіжника і зуміли його описати. Вік – 20-25 років, зріст – 170-175 сантиметрів. Одягнутий у коричневі штани і сіру кофту.

Правоохоронці закликають батьків неповнолітніх, які проживаюють у цьому мікрорайоні, бути обережними і пояснити дітям про небезпеку. Якщо ж комусь стане щось відомо про зловмисника, одразу телефонувати у поліцію.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ