Чому тернополяни так бояться поліцейських

0
332

------------54Коли чуєш про такі випадки, спочатку дивуєшся. Невже люди не дивляться телевізор, не слухають радіо чи, принаймні, не читають сайт Про Те. Тоді б вони знали, що будь які дзвінки з «поліції» з вимогою заплатити певну суму грошей, щоб звільнити когось з близьких, це афера.

А потім виникає запитання – чому наші люди настільки бояться поліції, що готові платити будь-які гроші.

Он днями до однієї тернополянки зателефонували і повідомили, що її син вчинив бійку і проти нього збираються порушувати кримінальну справу. А щоб цього не сталося потрібно заплатити 10 тисяч гривень. І 59-річна жінка одразу погодилася. Ось тільки перерахувала лише половину вказаної суми.

У момент виконання операції дуже «невчасно» для шахраїв зателефонував син і з’ясувалося, що він нікого не бив. Тепер отих «поліцейських» спробують знайти справжні поліцейські. І якщо їм це вдасться зробити, то вони не телефонуватимуть до рідних з вимогою заплатити якісь гроші. Саме це і варто пам’ятати – правоохоронці не телефонують. А якщо таке сталося, значить, ви маєте справу з шахраями. То ж не поспішайте розлучатися з грошима.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ