Тернополянки визначали хто з них Єва, хто Єлена, хто Марія, а хто – Софія

0
316

unnamedНа квітневому засіданні жіночого клубу «Гармонія», що діє при гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, його учасниці спілкувалися на тему:  «Пізнання жіночої природи».

Практикуючий психолог, кандидат психологічних наук, регіональний представник Східно-Європейської асоціації арт-терапії Олена Тіунова розповіла присутнім на заході про різні аспекти жіночої психології, моделі поведінки, базові жіночі архетипи та їх вплив на якість життя людини.

Учасниці засідання намагалися визначити свої архетипи. Таким чином вони змогли подивитися на себе з боку, проаналізувати, кого бачать у собі і хто у них домінує, наприклад, Єва – жінка-природа (ніжна, тендітна, мрійлива, чуттєва). Або ж Єлена – зрілий образ (цілеспрямована, реалістична). У когось основним архетипом виявилась Марія – матір (піклування, відповідальність), у когось Софія – життєва мудрість (виваженість, наполегливість).

«Однак «чистого» архетипу не існує, – зауважила Олена Тіунова. – Людина у собі поєднує їх кілька, які з віком інколи змінюються. Найголовніше  ж – жити у гармонії зі своїм внутрішнім та навколишнім світом. Любити та цінувати кожну хвилинку життя!»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ