Тернополяни остерігаються, що на голову їм впаде баштовий кран

1
724

баштовий кран

Якщо відірвати погляд від тернопільської бруківки і глянути на небо – першими в очі кинуться стріли баштових кранів.

Тернопіль будується. Нема мікрорайону, у якому не було б новобудов. Але у декого з тернополян крани викликають тривогу.

Так, пан Юрій на сайті Тернопільської міської ради у рубриці «Питання-відповіді» написав:

«Доброго дня. Завершується будова на зіткненні вулиць Живова-Стадникової. Та вже не вперше, на вихідні чи на ніч, працівники залишають будівельний кран повернутим в протилежну від будови сторону – над вулицею Стадникової та пішохідними тротуарами. Часом, при сильному вітрі, кран просто сам повертається. Тобто його мабуть не фіксують. Прошу взяти до уваги цей факт і, враховуючи небезпеку, прийняти відповідне рішення щодо даного забудовника. Крани часом мають здатність падати. Це всім відомо. Маю фото з підтвердженням цього порушення».

Пан Юрій таки має рацію. Минулого року баштовий кран впав у Львові. Загинув кранівник. Аналогічний випадок стався і у Чернівцях – один будівельник загинув, інший у важкому стані потрапив до лікарні. В Ірпені, що на Київщині, унаслідок падіння крана двоє людей опинилися у лікарні і одна загинула.

Так що, напевно комусь таки варто звернути увагу на цю ситуацію. А то у нас заведено: «Поки грім не вдарить, мужик не перехреститься».

1 коментар

  1. Житель Юрий пусть не переживает потому как все краны башенные после завершения работы должны быть “расторможены” так как при порывах ветра кран будит идти по ветру. А если нет, то тогда кран может упасть. Такие случаи были в Украине.
    С уважением Юхно Владимир
    директор предприятия “Квинтас” г. Никополь
    (поставщик башенных кранов и комплектующих к ним)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ