Нардеп з Тернопільщини потис руку, яка ніколи не крала

0
511

barnaНародний депутат Олег Барна днями відвідав посольство Ірану в Україні. Про цю видатну для всієї Тернопільщини і селян зокрема подію він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Олег Степанович обговорив з паном Мохаммадом Бекеші-Мофаредом подальшу співпрацю з нашою областю. Не забувши тонко натякнути при цьому, що завдяки діяльності на посаді голови Тернопільської ОДА його брата Степана, наша область почала стрімко розвиватися саме в економічному плані. А тому іранські друзі можуть з великою користю для себе вкладати у нашу область свої ріали.

Але не це найбільше сподобалося нашому земляку під час прийому. Найприємніші хвилини він провів у товаристві колишнього Президента України Віктора Ющенка. Так, так, саме того, руки якого нічого не крали.

Вирішивши проблеми співпраці із Східною країною, Олег Степанович поїхав врегульовувати україно-польські відносини. Отже найближчим часом на його сторінці у все тому ж Фейсбуці можуть з’явитися пости про псевдо польських істориків, патріотів і поляків у цілому.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ