Шляховики Тернопільщини з ночі посипають дороги

0
320

дорогиНа замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області, з 5 години ночі і до тепер, посипку протиожеледними матеріалами виконують всі філії Тернопільського облавтодору, а також підрядні організації ТзОВ «ТехноБудЦентр» та «АваксПроф». Задіяно більше 300 дорожніх працівників та 85 одиниць техніки з яких 64 піскорозкидачі. Роботи тривають на дорогах державного та місцевого значення.

Однак, водіям варто пам᾽ятати, що на  дорожньму покритті все ж може спостерігатись ожеледиця. Адже при таких складних погодних умовах (періодичний дощ при мінусовій температурі, який  моментально перетворюється на лід) важко передбачити, де саме утвориться ожеледиця. До того ж, суміш солі та піску починають діяти, а саме розтоплювати лід на дорожньому покритті через 20-30 хвилин після посипки. Тому, звертаємось до водіїв бути максимально уважними та обережними за кермом, враховувати аномальні прояви погоди перш ніж виконувати будь-які маневри на дорозі

В разі, якщо ви потрапили в надзвичайну ситуацію на дорозі і вам потрібна допомога, у Службі автомобільних доріг у Тернопільській області цілодобово працює диспетчер. Звʼязатись можна за номером телефону: (0352) 52-65-32.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ