Тернополянам сьогодні краще не виходити з дому (відео)

0
1925

IMG_5558Тернопіль таки аномальне місто. Файне, але аномальне. То у нас у листопаді сніг падає і місто паралізує. То у лютому дощиком трішки скропить і результат той самий.

І, здавалося б, багато чого у нас є. І ціле управління комунально житлового-господарства, а у ньому новий начальник. І тонни піску і якоїсь там суміші, яка мала б давати собі раду з ожеледицею. І міський голова, який в ополонку відважно пірнає. І фірма підрядник, яка мала б за станом вулиць наглядати і отримує за це мільйони з міського бюджету.

А ще є тисячі тернополян, для яких ранок сьогоднішнього дня перетворився на справжнє випробування. А ще сотні дітей, які сьогодні не пішли до школи. І не тому, що грипують. Просто батьки не наважилися випустити їх з дому. Таки здоров’я дітей важливіше. На цих вкритих кригою і водою стежках-дорогах сьогодні можна важко травмуватися.

А ще є люди, які здогадалися взяти в руки лижні палиці. Ви можете побачити це на відео. Хоча і не скажеш, що їм це дуже допомагає.

А ще у нас є надія. Сподіваємося, що температура трішки підніметься і крига скресне. Хоча до вечора знову підморозить і завтрашній ранок мало чим відрізнятиметься від сьогоднішнього. І знову тисячі тернополян ризикуватимуть цілісністю кінцівок на слизьких дорогах. Але скільки тієї зими. Ще зовсім трішечки і разом з підсніжниками виблисне на сонці бруківка. І ми з вами забудемо про ці негаразди. І Тернопіль знову з аномального міста перетвориться на файне.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ