Тернопільські діджеї заробляють більше 40 тисяч гривень у день

8
1500
фото з інтернету
фото з інтернету

Після батьківських зборів у школі зашкалюють емоції у тернополянки Світлани Лазорик. Її шокувала розмова про випускний.

“Обговорювали випускний, а якщо точніше, то гонорар діджея. – пише Світлана на своїй сторінці у Фейсбуці. – Вгадайте скільки він хоче? Півтори тисячі доларів. Це не жарт. Людина хоче за один день роботи взяти півтори тисячі, якщо перевести на гривню, то це більше 40 тисяч. Це при місячній зарплаті 3200. При такому коливанню курсу, швидше за все, наступного літа ця сума вже буде вдвічі більшою. Це нормально? Батьки випускників, у скільки вам обійдеться діджей?

Для порівняння, в Словаччині діджей за свої послуги бере 400 євро при місячній зарплаті 1000 євро. Тобто, вдвічі менше, а не в десять разів більше”.

8 КОМЕНТАРІ

 1. В них апаратура закуповується у валюті.
  А от чому ведучі на весілля беруть від 600$ для мене загадка.
  (мова йде про нормальних ведучих , а не совкових з вульгарними жартами та конкурсами.)

 2. Де ви взяли такі ціни??? Я сам працюю у цій сфері. Таких цін немає. 300 долларів це крутий діджей(який вже зайнятий давно) бере за випускний. А все решта від 100 баксів. Оренда аппаратури транспорт час!!!!! От вам і ціна.
  Усі хочуть на новий рік Діда Мороза до себе в 23-45 і щоб тверезий і гарний костюм і програма на 40 хвилин і за 100 грв. Бо зараз долар високий а зарплати малі…

 3. тоже удивляюсь. В то время, когда вся краина сдерживает агрессию – диджей? Я представляю себе патриотичный выпускной в Тернополе так – на линейке вручают аттестаты. Потом все идут на кладбище и на коленях спивають щеневмерлу перед могилами героев. Потом возвращаются назад в школу. Там спивають лирныки и кобзари, потом униатские попы читают молитву за безвиз и Петра Порошенка. Потом раздают направления выпускникам – мальчикам в АТО, девочкам на курсы поломоек и проституток кто, что выберет. С последующей отправкой в Польшу и Италию (вот тут уже устраивается конкурс между родителей, деньги идут волонтерам на трусы и носки героям).
  Где-то так.
  А диджея того выловить и в АТО, конечно же. Ибо нех (с) з одного форуму

 4. тільки ніхто не враховує, що діджею треба для синіх дітей всю ніч грати. а півтори тисячі доларів, це нормальний гонорар, з врахуванням всіх витрат. і нехай свєта не нервується, бо так в діджея не кожен день. чи мо її просто жаба давить?
  пс: питрович – імбіцил.

 5. Видно, що статтю писала не професійна та бездарна людина. Брєд брєдом. Ви інколи Інтернет портали таке ..івно пишите, що на голову не налазить.

 6. Діджею, панове, щоб відіграти сет треба мати в арсеналі купленої музики на 300-500$ плюс витрати на музичне спорядження. Пане Миколо, про Чайковського теж колись говорили що він недороблений музикант в якого не хватає розуму створювати “нормальну” музику і мені здається що десь ви схожі на той натовп, що так вважав і усіма силами зтримував музику подалі від сторони еволюції. Багато діджеїв мають вищу музичну освіту і володіють музичними інструментами, використовують свої композиторські здібності займаючись улюбленою справою. Такі люди не думають над тим, як образливо з’єднати два слова у реченні, а думають над зтворенням музичних композицій і розвитком уркаїнської культури

 7. Це ппц…))) аж смішно.
  1. Де ти знайшла в Тернополі такого дорогого діджея??)) (або як варіант, він таким чином мягко послав тебе…)
  2. На весілля більшість шукає собі хорошого тамаду за 1000$. Хороших операторів за 1000$ хороших музикантів за 2000-3000$
  Інші працівники розважальної сфери для вас халявщики які коштують 15 копійок і більше за їх труд давати це “брєд”

  Так от.. шо я хочу сказати.. не треба недооцінювати роботу інших. Тим більше, якщо ти в ній ні.уя не розбираєшся…
  Або вези діджея з Європи..))))

  А те що ти заробляєш 3200 в цьому тільки твоя вина

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ