Понад 1200 тернополян покусали собаки

0
168

собакиЛише на початку тижня у Нацполіції повідоми про страшну трагедію, яка сталася у Петриках, коли безпритульні собаки понівечили тіло літньої жінки. Тоді начальник Головного управління Національної поліції в області Олександр Богомол повідомив, що за минулий рік в області жертвами укусів собак стало понад 1200 громадян. Третину цієї цифри покусали безпритульні собаки, часто з невідомими станом здоров’я.

– Є дуже багато скарг. – каже Олександр Богомол. – Ми будемо ініціювати встановлення відлякувальних пристроїв у громадських місцях і там, де є такі собаки. Таку петицію подали тернополяни. Ми цю ідею підтримуємо. Такі пристрої беруть мізерну кількість енергії, і працюють за рахунок ультразвуку. А контроль за відловом і стерилізацією безпритульних тварин має місцеве самоврядування.

А через два дні ця цифра знову збільшилась. Тернополянка Регіна написала у соціальній мережі Facebook про те, що її покусав собака, якого вигулювали без повідка. Жінка опублікувала також фотографії своєї покусаної руки.



БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.