Через «Приватбанк» тернопільський студент залишився без пельменів

0
1107

bankomatЧутки про перехід Приватбанку державі ширилися більше тижня і от, коли все вирішилося остаточно, всі вже були налаштовані на щось погане. Нині вранці майже біля кожного банкомату Привату були чималі черги стривожених користувачів банку. Серед них тернополянка Ольга Друль.

– Я думала, що вже все, – хвилюється жінка. – Бачу, людей купа, значить, всі гроші розібрали. Але ні, – видало купюрами по дві сотні. Встигла забрати все.

Проте зняти свої кошти пощастило не всім. Студент Микола Корнатий не зміг скористуватися послугами банкомату, оскільки найменша купюра для видачі номіналом 100 гривень.

– У мене на рахунку 47 гривень. – каже хлопець, – Шкода, якщо вони пропадуть. Я міг би купити пельменів на вагу й повечеряти. Але гроші мені машина не віддала. Піду в касу.

Але панікувати, як виявилось, не варто. Більшість тернополян можуть користуватися послугами банку у звичному режимі. Не зважаючи на страшні побоювання, перехід Приватбанку державі не приніс ніяких змін. Тернополянка Людмила трішки здивована.

– Я прийшла, оплатила газ, світло, воду. Все працює. – зітхає жінка. – То я ще й рахунок поповнила. Завтра прийду ще раз все перевірю. Не вірю, що все добре.

Воксана ШВАРЦ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ