Юнаки з Тернопільщини замість військкомату потраплять у поліцію

0
672

vijskkomatЩе дві відправки призовників відбудуться 22-23 листопада, після чого осінній призов на строкову службу завершать. «Охочих немає, але ми знаходимо», – так звітують у військкоматі. Кажуть, із запланованих чотирьох сотень юнаків залишилося «знайти і урочисто відправити» на службу в українську армії ще 40 призовників.

– Дуже низька явка призовників у військкомати. – Говорить заступник військового комісара облвійськкомату по роботі з особовим складом підполковник Андрій Миськів. – Ми збираємо людей на збірному пункті і вони проходять медичне обстеження. Дуже багато скарг на стан здоровя. То ми відбираємо здоровий, придатних до служби і відправляємо у війська.»

Найгірші результати у Бучацькому і Монастирському районах. У Тернополі і районі ситуація із строковиками краща, ніж з контрактниками.

– З призовом міський військкомат впорався. – Продовжує військовий комісар Тернопільського об’єднаного міського військкомату майор Микола Бойко. – Є ще дві відправки, але ми маємо на них людей. Але це не знімає відповідальності з призовників, які мали з’явитися у військовий комісаріат чи за викликом чи без. Бо є указ Президента,  де написано: навіть якщо призовник не отримав виклику, він має з’явитися у військовий комісаріат, де стоїть на обліку. Значна частина проігнорувала ці вимоги. Тому списки таких юнаків будуть передані в правоохоронні органи, де нададуть оцінку їхнім діям.

Подумали й про тих, хто повернувся зі Сходу і тепер шукає підзаробіток. Підписавши контракт, можна піти на сезоні робити і за зиму заробити майже 50 тисяч гривень.

– Йде зима і роботи не так багато. – каже Микола Бойко. – Та є можливість для військовослужбовців, які брали участь в  АТО, підписати контракт на 6 місяців. Я думаю, мало де зараз є можливість за зимовий період заробити 50 тисяч гривень. Це враховуючи грошове забезпечення, яке йому виплатять, а також одноразові виплати при прийомі на роботу. Це суттєвий аргумент, на який ми робимо акцент при роботі з громадянами.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ