Тернопільщина втратила, а син генпрокурора – ні

0
604

lucenko_sonНа початку цього року громадські активісти з Правого сектору, Самооборони і Автомайдану заблокували склади компанії ТОВ “Мегаполіс-Україна”. Причиною акції стала наявність у складі компанії російського фінансування. У підсумку «Мегаполіс» позбувся реєстрації у Тернопільській області і перевів свої активи в Одесу.

Наша область втратила 26 мільйонів гривень податку щороку. Ці гроші могли б піти на фінансування хоча б ПТУ.

А ось синові генерального прокурора України Олександрові Луценкові факт, що «Мегаполіс» фінансується російським мільярдером Ігорем Касаєвим, на заваді не став. Згідно з декларацією Юрія Віталійовича, молодший Луценко отримав у цій фірмі 173592 гривні зарплати.

До слова, «Мегаполіс» не єдина фірма, у якій працював минулого року Олександр Юрійович. Ще він ходив на роботу у ТОВ “Ю ЕЙ КЕПІТАЛЗ” і ТОВ “БЦ “Лотос”. А ще, крім того, займався підприємницькою діяльністю.

Такій працьовитості молодшого Луценка дивуватися не варто. В одному з нещодавніх інтерв’ю Луценко-старший зізнався, що нині сім’ю утримує саме син. Ось і мусить Олександр Юрійович важко працювати на кількох роботах. І тут уже не доводиться придивлятися, хто там серед роботодавців – головне, щоб тато з мамою були ситі і одягнуті.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ