На Тернопільщині, щоб отримати землю, потрібно бути не воїном, а депутатом

0
315

1412675712_9650c49b16c5999f3f970cadded5f1bf_xlРозмова нижче узагалі не про мораль, та і лекції не буде: просто маленька історія.

Кілька тижнів тому рішенням сесії Жолобецької сільської ради було надане право на виготовлення технічної документації на земельну ділянку площею 0.50 га під особисте господарське користування жителю села Кисілю П. Нічого особливого, але…

Із заявою про надання земельної ділянки звертався й інший житель села – Власенко. Вибір депутатів впав на першого. І зрозуміло чому: останній «всього-навсього» воїн, який рік пробув на передовій, а пан Кисіль – «начмед» Кременецької РКЛ. Попередньо була пропозиція поділити злощасну ділянку на двох, але пан-лікар зазначив, що на ній має бути лише один господар.

Сільський голова Жолобів наклав вето на рішення сесії, яке депутати мали підтримати на позачерговій уже 2/3 депутатського складу, що було б проблематичним. Але проблеми виникли з іншої сторони: після того, коли члени нашої організації (Народної Ради) із керівником спілки воїнів АТО та головою РДА відвідали сільраду, щоб познайомитися із документами, одному із членів організації передали «привіт» із застереженням не втручатися у процес, інакше виникнуть проблеми у підприємницькій діяльності.

Далі більше. 12 жовтня суддя Кременецького суду Білосевич Г. за позовом Кисіля П. виносить ухвалу, якою визнає недійсним рішення сільського голови про призупинення дії рішення сесії сільської ради із забороною переглядати рішення щодо двох претендентів на дану земельну ділянку. Що цікаво: на розгляд цього питання у суді не запросили жодного представника сільської ради.

Справа у тому, що на цю земельну ділянку претендують певні особи уже давно. 200%, що Кисіль, що Власенко її продадуть. У чому суть же конфлікту, який вийшов за межі села? Просто тоді, коли «начмед» заробляв гроші, примножував свої статки у тилу, Власенко «гнив» у бліндажі на передовій, захищаючи право того ж Кисіля жити у мирі. І якщо колишній воїн продасть – нехай, держава і так його кинула, а це буде хоча б якась плата за те, що він пережив.

А до чого заголовок? П. Кисіль – депутат Кременецької районної ради від ВО Свобода, «партії справжніх націоналістів». – пише на сторінці «Кременець» у соціальній мережі Фейсбук Віталій Савчук.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ