5 кілометрів нових тролейбусний дротів у Тернополі уже протягнуто і вони чекають свого транспорту. А запустити його планують саме на День міста.
Нова лінія з’єднає мікрорайони «Дружба» і «Аляска». Курсуватиме нею тролейбусний маршрут під 3 номером.
Цьогоріч тернополян радуватиме не лише нова тролейбусна лінія, а й нові тролейбуси. Міська рада планує закупити ще 10 «гармошок».









































