Тернополяни прагнуть до Європи, будучи дикунами?

0
208

81213_09Днями у тернопільського міського голови з’явилася ще одна проблема. Жителі вулиці Танцорова звернулися до нього з вимогою навести лад з візовим центром. Справа у тому, що через це сусідство їхні затишні прибудинкові території перетворилися на щось жахливе.

Люди, які прагнуть виїхати до Європи, поводять себе тут зовсім не по європейському. Залишають після себе купи сміття, паркують машини у недозволених місцях і, що найгірше, використовують під’їзди, як громадські вбиральні.

Ось тут і виникає головне запитання – а що людям залишається робити, якщо на 4 поверхи один туалет і той практично завжди зачинений? Хтось би мав одразу подумати, що при такій кількості відвідувачів, виникатимуть певні проблеми.

Тепер же думати, як тут бути і що робити, буде Сергій Надал. Він пообіцяв скаржникам створити комісію, яка вивчить цю проблему і запропонує шляхи її вирішення. Сергій Віталійович пообіцяв ще обговорити цю тему з консулом республіки Польща, який має відвідати наше місто 27-28 серпня.

А щодо порушень при паркуванні, то тут міський голова лише розвів руками. Ця проблема турбує не лише жителів вулиці Танцорова. Це своєрідна плата за проживання у центральній частині міста.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ