Тернопільські Малашівці дивом не повторили долю львівських Грибовичів

0
225

завантаженняПовноцінна паніка у Тернополі не почалася, але чутки про пожежу на Малашівському сміттєзвалищі кілька днів тримали мешканців міста у напрузі.

Щоб проінформувати тернополян про реальну ситуацію, вчора в ОДА відбулася оперативна нарада. На неї запросили і представників засобів масової інформації.

Начальник управління ДСНС Віктор Маслей повідомив, що пожежу вдалося оперативно погасити і жодних проблем з нею не виникало. Хоча деякі ЗМІ про це повідомляли. Також Віктор Маслей дав зрозуміти, що практично одночасне загоряння у п’яти різних місцях викликає підозру про не випадковість займання.

Опісля слово взяв голова ОДА Степан Барна. Він пообіцяв, що структурні підрозділи проаналізують ситуацію на усіх сміттєзвалищах області. Правоохоронні ж органи повинні забезпечити недопущення підпалів. А щодо Малашівського сміттєзвалища – необхідно провести його рекультивацію. Цим мала б зайнятися міська рада, а обласна адміністрація, у свою чергу, надасть всю необхідну допомогу. Питання сміттєпереробного заводу цього разу чомусь не порушували.

Поблизу Малашівського сміттєзвалища зараз постійно перебуває черговий наряд ДСНС.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ