Тернопільські Малашівці дивом не повторили долю львівських Грибовичів

0
173

завантаженняПовноцінна паніка у Тернополі не почалася, але чутки про пожежу на Малашівському сміттєзвалищі кілька днів тримали мешканців міста у напрузі.

Щоб проінформувати тернополян про реальну ситуацію, вчора в ОДА відбулася оперативна нарада. На неї запросили і представників засобів масової інформації.

Начальник управління ДСНС Віктор Маслей повідомив, що пожежу вдалося оперативно погасити і жодних проблем з нею не виникало. Хоча деякі ЗМІ про це повідомляли. Також Віктор Маслей дав зрозуміти, що практично одночасне загоряння у п’яти різних місцях викликає підозру про не випадковість займання.

Опісля слово взяв голова ОДА Степан Барна. Він пообіцяв, що структурні підрозділи проаналізують ситуацію на усіх сміттєзвалищах області. Правоохоронні ж органи повинні забезпечити недопущення підпалів. А щодо Малашівського сміттєзвалища – необхідно провести його рекультивацію. Цим мала б зайнятися міська рада, а обласна адміністрація, у свою чергу, надасть всю необхідну допомогу. Питання сміттєпереробного заводу цього разу чомусь не порушували.

Поблизу Малашівського сміттєзвалища зараз постійно перебуває черговий наряд ДСНС.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.