Чому у грецьких борделях буде на одну тернополянку менше?

0
670

338553Скрутне матеріальне становище довело 25-річну тернополянку до того, що вона дала попередню згоду стати повією. Єдине, що могло у цій ситуації втішити жінку – торгувати тілом їй запропонували не на вулиці Протасевича в обласному центрі, а у Греції.

Запропонував же їй це 30-річний тернополянин.

Познайомилися вони через інтернет. Жінка шукала роботу, чоловік – секс-рабинь. Він і не приховував – чим саме доведеться заробляти на життя. Але обіцяв хороші гроші. Півтори тисячі євро на місяць. При цьому не згадав, що сам за посередництво отримуватиме по 300 євро щомісяця. Щоб бути переконливішим, навіть видав «аванс» 3 тисячі гривень і 50 євро, щоб жінка могла відкрити візу і купити квиток до Афін.

І все ж тернополянка на такі умови не погодилася. А чоловіком зайнялися співробітники відділу боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми.

«Роботодавець» безробітний, але при цьому досить заможний – власна квартира, дорога машина. Ось правоохоронці і з’ясують,  звідки у нього кошти на таке життя. І скількох жінок йому уже вдалося «завербувати» для роботи у грецьких борделях.

Проти нього розпочали кримінальне провадження. І загрожує йому – від 3 до 8 років взагалі без жінок.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ