Тернопільські повії без алкоголю не залишаться?

0
967

13692327_1110593242313392_358494015_oКонфлікт навколо продуктового магазину “Христя”, що на вулиці Протасевича у Тернополі, триває уже давно. Апогею він сягнув після того, як жителі прилеглих будинків влаштували “міні-майдан”, вимагаючи закрити точку, де щоночі збираються місцеві “жриці кохання”.

Головна проблема у тому, що в магазині, не зважаючи на заборону, цілодобово торгують алкогольними напоями. Ось і притягує він “нічних метеликів” замість червоного ліхтаря.

Взявши до уваги численні скарги жителів вулиці, виконком міської ради на 7 липня засіданні прийняв рішення демонтувати “Христю”.

Рішення то прийняли і навіть встановили кінцевий термін його виконання – 17 липня, але, як то кажуть віз, чи то “Христя” і нині там.

Навіть більше, власники магазину досить впевнені у світлому майбутньому свого закладу і навіть шукають ще одного продавця.

З цього можна зробити висновок, що тернопільські повії і їх клієнти не переймаються, де посеред ночі дістати алкоголь. Так би мовити – можуть спати спокійно. Хоча який сон при такій роботі. Та й жителям вулиці “солодкі” сни “світять” ще не скоро. Але кого це хвилює?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ