Чи відбудеться сьогодні у Тернополі шоу Юрія Луценка?

0
366

5b18c06a9fb1ce9bf395344f3aab3659_XLПодейкують, що сьогодні у Тернополі можна буде вживу побачити самого генерального прокурора України Юрія Луценка. Ще подейкують, що інформація про його візит надійшла з джерел дуже наближених до генеральної прокуратури. Якщо це справді так, то варто вірити.

У нас вся інформація з наближених джерел відповідає дійсності. Он минулого тижня Володимир Гройсман приїжджав, щоб звільнити з посади голову ОДА Степана Барну. Приїжджав, приїжджав – і так і не приїхав.

Хочеться сподіватися, що Юрій Віталійович таки до нас завітає. А то не пасує області більше тижня бути без прокурора. Якщо хто призабув чи взагалі не знав – Олександра Мартинюка відправили заступником обласного прокурора на Хмельниччину.

Кого саме Юрій Луценко планує поставити на чолі тернопільської прокуратури – джерела не повідомляють. Як і не повідомляють – чи йдеться про зміну однієї посадової особи, чи у всій тернопільській прокуратурі почнеться велика «чистка».

Так, під час призначення нового прокурора Рівненської області Юрій Віталійович наголосив, що більше не потерпить ганьби, яка робиться у приміщеннях обласних прокуратур і дає право новому керівникові самому приймати рішення про звільнення всіх і вся. А заступникам обласного прокурора і керівникам районних прокуратур Луценко запропонував написати заяви на звільнення.

Чи чекає щось подібне Тернопільщину, поки що не відомо навіть з «наближених джерел». Тут всі крапки над «і» розставить час. Головне, щоб Луценко до нас таки приїхав і то не сам, а з «обновкою».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ