Зарплата вчителів зросте?

1
644

вчителіЗарплата вчителів може суттєво зрости. Принаймні міністр освіти і науки України Лілія Гриневич обіцяє зробити для цього все можливе.

Нині середня зарплата сіячів вічного і доброго – 3600 гривень. Якщо ж приймуть новий законопроект про освіту, вчителі отримуватимуть 6-7 тисяч. Посадовий оклад планують встановити на рівні 3-ох мінімальних зарплат, плюс система надбавок.

Якщо цю ідею справді реалізують, то професія вчителя стане хоч трохи престижнішою.

1 коментар

  1. Якщо бути “нерозумним” і вірити тому всьому, що вішають нам на вуха “дяді і тьоті” при владі, то в Україні давно й постійно зростають доходи тільки двох категорій населення: пенсіонерів і вчителів. Люди добрі, які 6-7 тисяч?!? Покажіть вчителів із середньою зарплатою 3600! Скільки тих щасливців? Та початкова вчительська ставка на декілька десятків гривень більша від “мінімалки”! Нарахованих гривень, а не на руки! 90% вчителів не мають повної ставки, а значна частина (особливо по селах) працює з реальним навантаженням щонайбільше 15-20% від ставки!!! Молоді вчителі говорять, що свого часу стипендія у них була більшою, аніж теперішня “середня” “зарплата”… Стидно !!!!!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ