Тернополян змушують запливати далеко

0
312

Дальній пляжЄдиним місцем, де тернополяни можуть у спекотну погоду занурити тіла у прохолодну воду, визнали «Дальній» пляж. Він навіть має паспорт від Держсанепідслужби. Фахівці цієї організації запевняють, що вода там чиста, прозора і відповідає усім санітарним нормам. А ось у районі «ближнього» пляжу, «Циганки» і «моржатника» краще не купатися, бо можна отримати не настільки задоволення, наскільки проблеми зі здоров’ям.

Зрозуміти, як у замкненій водоймі в одному місці вода може відповідати якимось нормам, а за кількасот метрів раптово зіпсуватися – досить важко. Але фахівцям видніше. Тут постає інше запитання – як тернополянам і гостям міста до того далекого «Дального» пляжу діставатися.

Поки що є лише один варіант – теплоходи. Проте навіть при сьогоднішніх розцінках, які дуже хочуть збільшити, сім’я з трьох чоловік має витратити майже 30 гривень на дорогу в один бік. У два, відповідно, буде 60. Нехай люди захочуть відпочити на пляжі лише у вихідні, яких у місяць нараховується 8 – вийде майже 500 грн. Чи багато тернополян, при наших мізерних зарплатах, можуть дозволити собі таку розкіш?

Давно говорять, що не завадило б хоч би в літній період пустити якусь маршрутку від «Маяка» до «Дального» пляжу. Але вести мову це – одне, а робити якісь реальні справи – зовсім інше.

Ось тому, ризикуючи здоров’ям, люди купаються в місцях, де нема піску, рятувально-водолазної служби і води, яка відповідає санітарним нормам.

00095800_n3Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ