Шість найвідоміших батьків-одинаків Голівуду

0
382

Розлучення у Голівуді справа така ж звична, як виходи на екрани нових блокбастерів.  А якщо не просто розлучилися двоє? Якщо при цьому ще є діти і діти ці залишилися з батьком? pro.te.ua склав рейтинг 6 найвідоміших голлівудських батьків-одинаків.

Том Круз

Коннор і Том Крузи
Коннор і Том Крузи

Красень. Мрія тієї третини слабкої половини людства, яка не мріє про Бреда Піта або Джоні Деппа. У шлюбі з Ніколь Кідман Том всиновив двох дітей – Ізабеллу і Коннора. Коли зіркова пара «побила горшки», діти не захотіли залишатися з «матір’ю», яка впала у депресію і своє невдоволення життям зганяла саме на них. А ось Круз вирішив, що місія виховання дітей йому цілком до снаги. Щоправда Ізабеллу забрала рідна мама, а ось Коннор залишився з Томом. І не прогадав. Юнак уже знявся у стрічці «Сім життів» і мріє повторити акторський успіх батька.

Пірс Броснан

Буде кому замінити батька у ролі Джеймса Бонда
Буде кому замінити батька у ролі Джеймса Бонда

Триразовий Джеймс Бонд взяв за дружину жінку з двома дітьми. У шлюбі народився син Шон. Але подружнє щастя було недовгим – важка  хвороба забрала у Пірса його Кассандру, а у дітей – маму. І Броснан зробив все можливе, щоб замінити її усім трьом дітям. Одружившись вдруге і ставши батьком ще двох хлопчиків, актор не забув про своїх старших і по сьогодні допомагає їм. І не лише матеріально.

Колін Фаррел

Колін і Джеймс Фаррели
Колін і Джеймс Фаррели

Виховує двох хлопців – Джеймса і Генрі. З матір’ю першого, канадською моделлю Кім Борденейв, Колін стосунки не узаконював. Коли ж та дізналася, що у хлопчика важка хвороба – «синдром Ангельмана», при якій дитина відстає у розвитку, взагалі забрала свої речі і пішла. Через якийсь час Фаррел зійшовся з польською актрисою Галіцією Бахледою, яка народивши йому Генрі, також не довго насолоджувалася сімейним життям і пішла, забувши забрати дитину.

Ніколас Кейдж

Кейджі на прогулянці
Кейджі на прогулянці

Племінник Френсіса Форда Копполи дитиною «обзавівся» ще будучи нікому не відомим актором. Дружина, не повіривши у його акторські здібності, пішла шукати кращої долі, а Ніколас самотужки виховував сина Вестона. Можливо саме цей досвід і підштовхнув його чудово зіграти у фільмі «Виховання Арізони», в якому молода бездітна пара викрадає дитину. Сьогодні Кейдж-молодший вже дорослий. Він – рок-музикант.

Аль Пачіно

Аль Пачіно з Антоном Джеймсом і Олівією Роуз
Аль Пачіно з Антоном Джеймсом і Олівією Роуз

Актор жодного разу не ходив під вінець, що не завадило йому стати батьком трьох дітей. Матір’ю дочки Джулії Марії стала викладачка акторської майстерності Яна Терант. Близнюків Антона Джеймса і Олівію Роуз народила любителю «нюхати жінок» актриса Беверлі Д’Анджело. Сьогодні всі троє дітей вчаться у найпрестижніших школах і відвідують уроки акторської майстерності. Сам же Пачіно графік зйомок планує таким чином, щоб якнайбільше часу проводити зі своїми спадкоємцями.

Джордж Лукас

"Зоряні воїни" Джорджа Лукаса
“Зоряні воїни” Джорджа Лукаса

А ось легендарний режисер хоча й був одруженим і вважається батьком трьох дітей, не має жодного рідного. Амаду він всиновив ще разом з дружиною. Після розлучення дівчинка виявила бажання залишитися з батьком, а щоб вона не скучала, Джордж всиновив для неї ще сестричку Кейт і братика Джета. Усі троє дітей знімалися в епізодичних ролях «Зоряних війн». Але потім Аманда вирішила, що їй більше до вподоби бої без правил. А ось молодші все ще думають, який шлях у житті обрати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ