До якої межі можна боргувати за комуналку?

0
105

Арешт житлаУ 47 статті Конституції йдеться про те, що нікого не можуть примусово позбавити житла. Хіба на підставі закону та рішенням суду. У цій статті ще сказано, що держава створює умови, за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду. А ще все та ж стаття обіцяє людям, які потребують соціального захисту, надання житла безоплатно. Як бачимо, це одна з тих статей, які в Україні виконуються у повному обсязі.

Але повернімося до позбавлення житла за рішенням суду. При сьогоднішніх тарифах все більше людей постають перед вибором – купити щось їсти чи оплатити комуналку. І все більше людей стають «комунальними» боржниками. До якої ж межі можна боргувати?

Представник житлово-експлуатаційної контори може звернутися до суду з вимогою погасити заборгованість навіть якщо вона складає лише кілька гривень. Але у цьому випадку суд не має права накладати арешт на саме житло. Якщо ж борг становить більше 10 мінімальних зарплат,  а сьогодні це майже 15 тисяч гривень, тоді людина може залишитися без житла.

Марко КЛЕВЕЦЬ


Загрузка...


попередня статтяЧому тернопільські таксисти не відчиняють дверей пасажирам?
наступна статтяУ Тернополі все ще люблять… (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ