Тернопільські татусі вчитимуться бути героями в очах своїх дітей

0
182

татоБатьки, які виховують школярів, мають можливість повчитися на безкоштовному просвітницько-освітньому семінарі. Обговорюватимуть важливу для татусів тему: вони – захисники та герої в очах дітей, але не завжди ними бувають або не відають, що робити в разі потреби. До Дня Батька в Тернополі і 4-ї річниці роботи консультаційного центру “Колиска життя” фахівці підкажуть, як допомогти дітям і зберегти їхнє фізичне та психоемоційне здоров’я.

Семінар проведуть: лікар-психотерапевт Марія Хомів, лікар-психіатр Альона Плотнікова, сімейний психолог-консультант Людмила Богуцька.

Організатори наголошують, що участь батьків у семінарі – без дітей. Наразі запрошують реєструватись. Бажаючі можуть писати приватні повідомлення до Марії Хомів у Фейсбуці. Учасників буде лише 40.

Семінар на тему: “Бути батьками – це місія. Ознайомлення з основами психологічної допомоги дітям та підліткам, що пережили психотравмуючі події” проходитиме 19 вересня з 19.00 до 21.40 у малому залі готелю «Тернопіль».

-. Буде короткий огляд питань травми та ПТСР. – розповідає Марія Хомів. – Поняття про вікно толерантності, ресурси і техінки коупінгу. Знання про те, як діти переживають втрату та про важливість сім’ї, батьків, вчителів, психологів і оточення. Про місію батька в житті.

Консультаційному ценру «Колиска Життя» у вересні виповнилося 4 роки з дня заснування. До працівників звернулися більше 30 жінок у період кризової вагітності та з постабортним стресовим розладом. Завдяки підтримці жінкам у нелегких ситуаціях народилось 20 малюків. Ще 3 матусі щасливо очікує на появу дитини.
Адреса центру: м. Тернопіль, вулиця Сагайдачного,14, поруч з Архикатедральним Собором УГКЦ. Телефон цілодобової гарячої лінії – 0979230204.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ