Categories: Новини

Вимагали 30 тис грн у перевізника – затримано трьох осіб на Тернопільщині

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури викрито групу з трьох осіб, що вимагали у підприємця, який займається перевезеннями 30 тис грн, погрожуючи йому та родині фізичною розправою і знищенням майна ( ч. 2 ст. ст.189 КК України).

За версією слідства, троє одеситів вимагали від тернопільського підприємця 30 тис грн і в разі несплати коштів обіцяли знищити його майно та погрожували фізичною розправою йому та родичам. Тернополянин звернувся до поліції із заявою про злочин.
При отриманні частини вказаної суми – 10 тис грн, зловмисників затримали правоохоронці. Вимагачі саме розраховувались на автозаправній станції коштами, одержаними від заявника. Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжних заходів.

Викриття правопорушників проводились за оперативного супроводу працівників Управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області ДСР НП України спільно зі слідчими СУ ГУНП в області під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури.

Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

Ruslan

Recent Posts

Пільги на проїзд у Тернополі буде збережено, хоча ціни на електрику та пальне штовхають громадський транспорт в Україні до катастрофи

Пальне дорожчає, електроенергія для підприємств зростає в ціні, а громадський транспорт по всій Україні опиняється…

2 години ago

Тернопільські слідчі СБУ задокументували злочини колаборантки, що підтримує армію рф

Слідчі Тернопільського управління СБУ зібрали доказову базу на ще одну пособницю ворога, яка добровільно співпрацює…

3 години ago

Психолог з Тернополя Володимир Рабінчук став до лав ЗСУ: він ділиться нотатками

Страх смерті в армії ніби легалізований, але такі розмови не популярні, їх стараються уникати. Зазвичай…

16 години ago

На Тернопільщині викрили “волонтера”, який ввіз автівки під виглядом допомоги для ЗСУ

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури викрито мешканця Тернопільщини, який ввозив з-за кордону транспортні засоби…

2 дні ago

«Батьківщина зі мною»: Василь Махно про життя за кордоном і зміни в Тернополі

Чи можна «виїхати з мови», чому важливо зберігати внутрішній баланс і як змінилося обличчя тернополян…

2 дні ago

Електроенергія та пальне добивають громадський транспорт України та Тернополя: навіть сотні мільйонів дотацій уже не дозволяють стримувати тарифи

Поки багато українських міст уже переглянули тарифи на проїзд, Тернопіль кілька років намагався втримувати їх…

3 дні ago