Молода жінка з Хмельницького просить допомогти зібрати гроші на лікування від раку

2
935

– Благаю, допоможіть бачити, як росте мій синочок, – звертається до небайдужих Вікторія Петрова. – Ніколи не думала, що прийдеться просити допомоги у людей.
Від вашого репосту залежить моє життя. Я – жителька Хмельницького. У 2019 році мені поставили страшний діагноз ЛІМФОМА ХОДЖКІНА (онкологія). Варіант нодульрного склерозу стадія 4А, залученням шийних абдомінальних лімфовузлів легких і ще залучений кістковий мозок. (Документи додаю).

Вже майже рік я лікуюсь, на даний час проходжу хіміотерапію, після усіх курсів буде потрібна пересадка кісткового мозку.

На жаль, нам не вистачає коштів. Немає чим оплачувати подальше лікування.
Допоможіть будь-ласка хто чим може (репост, хто може коштами, кожна гривня допоможе). Без вас я не зможу жити! Ви – моя остання надія.

Номер карточки 4149 4991 4310 2711
Петрова Вікторія.

2 КОМЕНТАРІ

  1. ❗️❗️❗️ Увага! Не ведіться на цю аферу. Це фейк.
    На фото – я. Хтось незаконно використовує його для своїх афер.

  2. Дана інформація не є правдивою, на фото дівчина яка проживає далеко не в Хмельницькому, та відчуває себе чудово, на здоров’я не жаліється. Адміністрація сайту, до Вас прохання перевіряйте інформацію яку висвітлюєте. Також на документі неозброєним оком видно що прізвище ім’я по-батькові надруковано іншим шрифтом від всіх інших написів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ