На Тернопільщині політики почали дуже сильно любити бездомних тварин (фото)

0
646

Не знаю, як хто, а я страшенно люблю вибори. Ні, не самі вибори, а те що їм передує. Дивишся на усіх цих кандидатів і кандидатиків і розумієш, скільки ж у нас на Тернопільщині насправді хороших людей.

А патріоти які усі. І сплять у вишиванках, і сміття у них же виносять. І у церкві їх у ці дні можна побачити частіше, ніж вдома.

А про людей вони як цими днями піклуються. Та що там про людей – навіть про тварин бездомних не забувають.

Ось кандидат у народні депутати від Тернополя Іван Сороколіт десь на Театральному майдані спіймав бездомного собаку і влаштував з ним цілу фотосесію.

І люди одразу відгукнулися. Так і кажуть, який же Іван молодець, не злякався, не засоромився встати до знимки з бродячим псом. Оце чоловік, рівних йому просто нема.

Не хочеться розчаровувати симпатиків цього пана, але він тут не єдиний. Он Олег Барна той одразу з двома собаками пропіарився. Так і сказав: «Це брати наші менші і ми їх любити повинні».

Але панові Сороколітові не варто впадати у розпач. Політик він ще молодий, у нього ще все попереду. І собак бездомних у Тернополі багатенько, так що наступного разу можна і з цілою зграєю сфотографуватися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ