Яйце, кинуте у народного депутата від Тернопільщини, прирівнюють до людського життя

0
672

Прочитав сьогодні, що водієві, який у жовтні минулого року збив на смерть 19-річного юнака, присудили 7 років ув’язнення. Багато це чи мало? Питання доволі суперечливе. Адже нема нічого ціннішого за людське життя. Обвинувачений через сім років повернеться додому і продовжить повноцінно жити. А той хлопчина… Крім того, він був єдиним сином у батьків. І їм уже ніхто не поверне дитину. І навіть через сім років вони не зможуть забути цю втрату.

Але мова зараз трішки не про це. А про певні дива вітчизняного правосуддя.

У листопаді цього року мало відбутися судове засідання щодо нападу активістів «Автомайдану» на народного депутата від Тернопільщини Олега Барну. Нагадаємо, 13 липня під час мітингу щодо надання дозволу на притягнення до відповідальності нардепів Полякова, Розенблата та Добкіна в Олега Степановича кинули три яйця.

Суд не відбувся, бо суддя взяла відгул. Та й сам потерпілий судове засідання проігнорував. Засідання перенесли на 19 березня наступного року.

За словами ж адвоката підозрюваних у замаху на «честь і гідність» народного депутата Олега Барни –  їм загрожує від 4 до 7 років позбавлення волі.

Тобто у нашій країні людське життя практично прирівнюється до кинутого у видатного політичного діяча яйце.

І це не те що дивно, це у чомусь навіть страшно.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ