Олег Барна собі оформив пенсію, а синові купив квартиру

1
1732

Олег Барна останній з народних депутатів від Тернопільщини подав свою електронну декларацію.

Як і у всіх інших «слуг народу», в Олега Степановича цей рік був напрочуд успішним. І не дивно, адже Олег Барна тепер не лише отримує доволі велику зарплатню, за збільшення якої сам же активно і голосував, а ще й пенсію.

Щоб бути чесним до кінця, пенсію Олегу Степановичу нарахували доволі мізерну, як на сьогоднішні. Протягом року він отримав трохи більше 27 тисяч гривень. У місяць виходить 2200 гривень.

Попри те, що надходження до сімейного бюджету минулого року значно зросли, кількість доларів, які готівкою зберігав Олег Степанович, дещо зменшилася. Було 36 тисяч, стало на 10 тисяч менше. Зате народний обранець почав більше довіряти гривні. Якщо раніше він зберігав вдома 82 тисячі, то тепер на 10 тисяч більше. І, до слова, не під подушкою, а у банківській установі.

Оформлення пенсії – не єдина приємна новина у сім’ї Олега Барни. Син Василь став щасливим власником квартири площею 48 квадратних метрів у славному місті Львові. Ці апартаменти родині Барнів обійшлися усього в 921 тисячу гривень.

1 коментар

  1. прошу виправити неправдиву інформацію. Пенсію по інвалідності я отримую з 2010р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ