Тернопільщині потрібно готуватися до війни з Америкою

1
4004

Попри війну на сході, у нашій країні триває інша війна – маленька. Хоча, яка там війна – так, сутички між корупціонерами і антикорупціонерами. Поки що у цих змаганнях беруть гору другі. Активну участь у цій шарпанині бере і наш земляк.

Але Олег Степанович, який гордо носить вуса, синці і прізвище Барна, вирішив не обмежуватися територією України. Кілька годин тому він кинув свій погляд, на ту мить ще нічим не затуманений, аж за океан. І вирішив пояснити нашим американським, ще донедавна партнерам, що вони дуже і дуже помиляються.

На своїй сторінці у Фейсбук слуга частини народу, яка представляє Тернопільщину, прямо написав, що американцям нема чого пхатися у наші справи. Якби Олег Степанович знав англійську мову, він написав би «Yankees, get home». Але тут проблема у тому, що вони і так вдома, тому довелося лише вказати на неприпустимість їхнього втручання у внутрішні справи українських корупціонерів. Олег Барна ледь не прямим текстом натякнув, що Америка має лише допомагати, тобто давати гроші, а ось куди ці гроші потім зникнуть, їх хвилювати не повинно.

А ще Олег Степанович попередив, що і сам в рабство до американців не піде і довірений йому народ туди не поведе.

Якщо Олег Степанович не зупиниться, а він не зупиниться, бо не зупинився навіть, коли трамвай побачив, то у нас з отими американцями можуть бути великі проблеми. Бо якось так склалося, що вони не дуже люблять, коли їм вказують, кого вони мають у рабство забирати, а кого ні.

Я не закликаю тернополян масово скуповувати мило, сіль і сірники і знову починати копати криївки, бо сподіваюся, що оті хлопаки з-за океану таки трішки розумніші, ніж їх сьогоднішній опонент. Але всяке може трапитися.

P.S. І ще. Поясніть уже хтось нарешті Олегу Барні, що усі оті псевдопатріоти, псевдоактивісти, псевдоантикорупціонери та автозасранці продалися американцям за гранти, а не за гранди…

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ