Хто з нардепів від Тернопільщини дуже любить їздити на службовому автомобілі

0
599

63_tnВидання «Слово і діло» з’ясувало, хто з народних депутатів найчастіше використовує службові автомобілі.

Наведені дані стосуються квітня і травня. Новіших поки що нема. Згідно із дослідженням, майже чверть народних обранців є постійними користувачами автопарку Верховної ради. У середньому депутати проводили у салонах комфортних автівок майже 800 годин на місяць. Тобто на кожного припадає шість годин.

У травні за 846 годин їх користування машинами з наших з вами кишень заплатили 87 тисяч гривень. До слова, якби депутати користувалися послугами таксі, то за таку ж суму могли провести у дорозі майже вдвічі більше часу.

Серед п’яти депутатів, які найчастіше у травні користувалися службовим авто є і представник Тернопільщини. Хто? Ну, звичайно ж, Олег Барна. Як же без нього? Олег Степанович викликав службову машину 15 разів. І провів у ній трохи більше доби – 24 години і 35 хвилин.

Хтось зауважить, що у цьому нема нічого дивного –  адже свою автівку наш земляк розбив у зіткненні з трамваєм. Воно то так, але в аварію він потрапив у червні, а мова йде про травень.

Як бачимо, якщо у деяких наших народних обранців є можливість перекласти фінансові витрати на наші з вами плечі, вірніше кишені, вони цим з радістю користають.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ