Нардеп з Тернопільщини хоче повернути селян у колгоспи?

1
536

18813810_825349834289736_8090595571617054252_nТема продажу землі є доволі дискусійною. Доводилося чути аргументи і «за», і «проти». Не залишився осторонь цієї проблеми і народний депутат від Тернопільщини Олег Барна.

На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук він розповів про зустріч із заліщицькими аграріями, на якій саме цю тему і обговорювали.

Олег Степанович наполягає, що на сьогодні землю можна здавати лише в оренду. Тому що селяни не спроможні конкурувати з агрохолдингами або закордонними інвесторами, які і скуплять землю за безцінь.

Але найцікавішою думкою народного обранця є те, що розвал колгоспів було велетенською помилкою. І саме це призводить до знищення українського села.

Тут важко не погодитися. Варто і справді знову загнати людей у колгоспи. А ще забрати у селян паспорти, щоб часом кудись не виїхали і до повного щастя знову прийняти закон про «п’ять колосків». І тоді українське село заживе і почне процвітати.

1 коментар

  1. Жовтоморді писаки у жовтій інтернет-газеті спекулюють свідомістю людей, перекручуючи інформацію, щоб заробити собі дешевий піар. В проблеми села вникайте, жовтописки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ