Деякі тернопільські нардепи не хочуть, щоб проти Януковича вводили санкції

0
179

barnaУчора Верховна Рада кілька разів намагалася прийняти проект постанови № 5350. Якщо хто не в курсі, мова йде про санкції проти Віктора Янукович і його оточення. У списку того оточення багато цікавих прізвищ. Зокрема Микола Азаров, Віктор Пшонка, Сергій Клюєв, а також виходець з Тернопільщини Дмитро Фірташ.

Усі ці люди поки що можуть спати спокійно – законопроект підтримали усього 202 народних депутата, з 226 необхідних. Дві спроби повернутися до розгляду цього питання також виявилися марними.

З народних депутатів, які представляють Тернопільщину, «за» санкції проти представників диктаторського режиму проголосували Микола Люшняк і Тарас Юрик (БПП), Роман Заставний (Народний Фронт), Тарас Пастух (Самопоміч) і Михайло Головко (Свобода).

Ще два представника Блоку Петра Порошенка участі у голосуванні не брали. Це – Ігор Побер і Олег Барна.

Ігор Миколайович ніяк не коментує, чому не підтримав цей законопроект. А ось Олег Степанович на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук спробував виправдатися.

Він запевняє, що про жодні санкції тут йдеться, що усе це банальний піар і юридична некомпетентність. А також, куди ж у Олега Степановича без цього, – популізм. Олег Барна чудово розуміє, що люди осудять його за такий крок, але сподівається, що вони достатньо розумні, щоб зрозуміти, чому він так вчинив і навіть підтримати його.

Ще народний депутат зауважує, що патріотичними гаслами країну не збудуєш. І пообіцяв найближчим часом більш докладно пояснити, що і як у цій ситуації.

Дочекаємося? Все ж таки цікаво, чому ЄС продовжує санкції проти Янукович і його оточення, а народний депутат від Тернопільщини виступає проти цього.

Марко КЛЕВЕЦЬ
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ