Categories: Новини

«МРІЯ» допомагає відновлювати кооперативний рух на Тернопільщині

За 2016 рік Агрохолдинг «МРІЯ» інвестував у розвиток кооперативного руху Тернопільщини понад 575 тис. грн., –  повідомляє Латифундист.

Про це йдеться у звіті про виконання соціальних зобов’язань Компанії. Зокрема, Агрохолдинг сприяв відкриттю кількох молочних і обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів та підтримав вже діючі.

Так, зазначається, що почав роботу кооператив із сушіння фруктів у с. Старий Почаїв Кременецького району, а також кооператив із обробки круп та олійних у с. Ценів Козівського району. За підтримки «МРІЇ» значно розширив свою діяльність ягідний кооператив «Файна поляна», відкритий у 2015 році. Тепер він працює не лише в Козівському районі, а й в сусідніх.

Села Біще та Куряни Бережанського району відтепер мають молочні кооперативи з обладнаними молокоприймальними пунктами, такий самий незабаром відкриється в с. Конюхи Козівського району.

Ruslan

Recent Posts

Пільги на проїзд у Тернополі буде збережено, хоча ціни на електрику та пальне штовхають громадський транспорт в Україні до катастрофи

Пальне дорожчає, електроенергія для підприємств зростає в ціні, а громадський транспорт по всій Україні опиняється…

3 години ago

Тернопільські слідчі СБУ задокументували злочини колаборантки, що підтримує армію рф

Слідчі Тернопільського управління СБУ зібрали доказову базу на ще одну пособницю ворога, яка добровільно співпрацює…

4 години ago

Психолог з Тернополя Володимир Рабінчук став до лав ЗСУ: він ділиться нотатками

Страх смерті в армії ніби легалізований, але такі розмови не популярні, їх стараються уникати. Зазвичай…

17 години ago

На Тернопільщині викрили “волонтера”, який ввіз автівки під виглядом допомоги для ЗСУ

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури викрито мешканця Тернопільщини, який ввозив з-за кордону транспортні засоби…

2 дні ago

«Батьківщина зі мною»: Василь Махно про життя за кордоном і зміни в Тернополі

Чи можна «виїхати з мови», чому важливо зберігати внутрішній баланс і як змінилося обличчя тернополян…

2 дні ago

Електроенергія та пальне добивають громадський транспорт України та Тернополя: навіть сотні мільйонів дотацій уже не дозволяють стримувати тарифи

Поки багато українських міст уже переглянули тарифи на проїзд, Тернопіль кілька років намагався втримувати їх…

3 дні ago