Categories: Новини

У скільки тернополянам обходиться піар Сергія Надала

Тернопільська міська рада уклала договір із «Телерадіокомпанією «Смайл» щодо розміщення програми «Тернопільська міська рада інформує». За те, щоб тернополяни мали змогу у прямих ефірах отримувати інформацію з перших рук, із міського бюджету виділили 130 тисяч гривень.

Але цього виявилося замало. Аналогічний договір уклали і з каналом «TV-4». Ось тільки там ефір виявився трішки дорожчим – 190 тисяч гривень.

Нескладні підрахунки показують, що 320 тисяч гривень із міського бюджету пішло на те, щоб тернополяни знали, наскільки у нас все добре і як місто розвивається.

Але місцевих каналів декому виявилося замало. Тут, як мовиться, душа простору прагне. Ось і було заплачено 23 тисячі і ще 436 гривень за розміщення вітань з Новорічно-Різдвяними святами на «Телеканалі новин 24».

Ruslan

Recent Posts

Пільги на проїзд у Тернополі буде збережено, хоча ціни на електрику та пальне штовхають громадський транспорт в Україні до катастрофи

Пальне дорожчає, електроенергія для підприємств зростає в ціні, а громадський транспорт по всій Україні опиняється…

8 хв. ago

Тернопільські слідчі СБУ задокументували злочини колаборантки, що підтримує армію рф

Слідчі Тернопільського управління СБУ зібрали доказову базу на ще одну пособницю ворога, яка добровільно співпрацює…

2 години ago

Психолог з Тернополя Володимир Рабінчук став до лав ЗСУ: він ділиться нотатками

Страх смерті в армії ніби легалізований, але такі розмови не популярні, їх стараються уникати. Зазвичай…

14 години ago

На Тернопільщині викрили “волонтера”, який ввіз автівки під виглядом допомоги для ЗСУ

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури викрито мешканця Тернопільщини, який ввозив з-за кордону транспортні засоби…

2 дні ago

«Батьківщина зі мною»: Василь Махно про життя за кордоном і зміни в Тернополі

Чи можна «виїхати з мови», чому важливо зберігати внутрішній баланс і як змінилося обличчя тернополян…

2 дні ago

Електроенергія та пальне добивають громадський транспорт України та Тернополя: навіть сотні мільйонів дотацій уже не дозволяють стримувати тарифи

Поки багато українських міст уже переглянули тарифи на проїзд, Тернопіль кілька років намагався втримувати їх…

3 дні ago