Нардеп з Тернопільщини вважає, що «дно» уже пройдене

0
155

barnaОлег Барна, член депутатської фракції політичної партії «Блок Петра Порошенка» розповів виданню «Ракурс» про найважливіші, з його точки зору, події року, що минає.

— Варто виокремити реформування правоохоронної та судової систем і, звісно ж, децентралізацію. Щодо стабілізації фінансової системи, то передусім ідеться про націоналізацію «ПриватБанку». Другий момент у боротьбі з корупцією — електронне декларування. Якщо говорити про ситуацію на Сході, то це переосмислення суті того, що відбувається, створення боєздатних Збройний сил України та їх належне забезпечення, відновлення системи протиповітряної оборони тощо.

Україна поступово покращує свої позиції в різних рейтингах. Про це свідчить повернення в країну інвесторів. Наприклад, в мене на окрузі побудовано завод за кошти японців, який виготовляє запчастини до автомобілів німецького виробництва.

Тож на моє переконання, ми вже пройшли «дно» і тепер країна починає розвиватися. Про це свідчить і збільшення ВВП. Це вселяє надію на майбутнє.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ