Тернопільські нардепи нарешті спромоглися на гідний вчинок

0
509

810181Кажете – Майдан, Небесна Сотня, Революція Гідності? Ну, ну, кажіть і далі. А ось депутати наші дорогі, причому дорогі у буквальному сенсі цього слова, думають трішки по іншому. Вони взагалі думають винятково про себе. Оце днями і подумали, що прийшов таки час отримувати гідну зарплату і прийняли рішення її трішки підвищити.

Причому якщо для пересічного українця найближче підняття соціальних стандартів заплановане з Нового року, то слуги народу вирішили покращити своє життя уже з 1 листопада. Саме з цього числа вони отримуватимуть 36 тисяч гривень. А до тих тисяч ще й 250 гривень.

Одночасно депутати наші, ніби то народні, вирішили, що прожити на такий мізер вони зможуть лише кілька місяців, тому з наступного року отримуватимуть по 40 тисяч гривень в одні руки.

За це рішення проголосували і більшість так званих народних обранців від Тернопільщини – Олег Барна, Роман Заставний, Ігор Побер, Тарас Юрик. Тарас Пастух не голосував, а в Михайла Головка рука не здригнулася натиснути кнопку «проти».

Отже, народні слуги тепер житимуть гідно. А люди, запитаєте ви? А люди, як відомо, у полі. Люди повинні працювати, сплачувати податки, щоб нардепи могли гідну зарплатню отримувати. Хоча хто тим людям винен? За стільки років час би вже і зрозуміти, за кого варто голосувати на виборах. Так ні – танцюємо гопака на тих самих граблях.

А Олег Барна на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук навіть попередив, що на всіх невдоволених підняттям депутатської зарплати він особисто готовий накласти велику купу з непривабливим запахом. І взагалі про цю ситуацію найбільше кричать популісти, злодії і брехуни. А їм, депутатам отим народним, така зарплата необхідна як ковток повітря, бо лише отримуючи такі гроші, вони перестануть красти і не будуть більше займатися корупційними діяннями. А ще Олег Степанович попросив людей трішки почекати і подивитися, що з того вийде. А нам що – ми почекаємо. Ми вже стільки років чекали поки попередники біля корита наситяться, то ще і цих почекаємо.

І потерпимо, і подивимося, і повіримо. Бо ми ось таким уже 25 років віримо. І далі вірити будемо. Ну такі вже ми люди. І депутати у нас відповідні. Такі, що хочуть жити гідно.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ