Нардеп з Тернопільщини готується до Х-Фактору

0
1123

barna-oleh-stepanovych-15043021Днями у селі Шманьківці Чортківського району встановили новий всеукраїнський рекорд. Понад 500 учасників виконали гімн січового стрілецтва «Ой у лузі червона країна». Цей факт зареєстрували представники Книги рекордів України і вручили сертифікат.

Не прогавив нагоду побути зі своїми виборцями і нардеп від Тернопільщини Олег Барна. Навіть більше, він був одним із учасників хорового співу. Як зауважили присутні – не Паваротті, але й пісню не зіпсував.

Отже, у разі чого, Олег Степанович може спокійно брати участь у Х-Факторі. Перемогу навряд чи здобуде, але публіку потішить.

Варто зауважити, що взявши участь у цьому заході, Олег Барна втер носа молодшому братові. Влітку минулого року Степан Барна «вмовив» працівників ОДА відмітити День вишиванки саме у вишиванках. Тоді на сходах «білого дому» вишикувалося 350 працівників адміністрації, що також було рекордом. Ось тільки представників Книги рекордів запросити не встигли і молодший Барна залишився без сертифікату.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ