Сьогодні тернополян – як шведів під Полтавою

1
379

pol222-ac2d3b8bd9f704f13541a60922fc27b1ФК Тернопіль» у драматичному матчі 12-го туру чемпіонату України першої ліги поступився у гостях ФК «Полтава» – 1:3.

Уже кілька останніх поєдинків тернопільська команда відчуває гострий дефіцит кадрів. Віталій Богданов не зміг прийняти участі в матчі через дискваліфікацію, троє гравців мали високу температуру (Святослав Шаповалов, Тарас Червонецький, Ярослав Солонинко), але таки поїхали на гру. Як і поїхав до Полтави Тарас Кривий, у якого проблема з коліном (Тарас мужньо відіграв весь поєдинок). Вже під час гри Ігор Курило у стику із суперником отримав травму коліна і змушений був залишити поле. Також не зміг дограти до кінця матчу Солонинко, котрий шкутильгаючи залишав футбольний газон. Замість останнього вимушено на поле вийшов з температурою Святослав Шаповалов. І до всіх цих бід на самому початку другого тайму з поля був вилучений лівий оборонець муніципалів Андріан Бабич, тим самим  ФК «Тернопіль» майже 45 хвилин змушений був грати в чисельній меншості.

За такого стану справ у будь-кого опустилися б руки. Але не в виконувача обов’язків головного тренера Василя Матвійківа та колективу футболістів-однодумців тернопільської команди. Вони зібрали всю волю в кулак і показали на футбольному полі доволі пристойний футбол, за який ніхто не зможе кинути камінь у їх бік.

Вже на старті матчу саме тернополяни повели в рахунку. Це Тарас Кривий ледь не наказав воротаря полтавської команди, який далеко залишив рамку воріт і лише останній момент вибив м’яча на кутовий. Подачу з корнера виконав Ярослав Солонинко. Повітря виграв центральний півзахисник муніципалів Ігор Вонс і ударом головою направив м’яча під поперечину (0:1). У середині першого тайму господарям, зусиллями Юрія Соломка, вдалося зрівняти рахунок після непорозумінь Степана Клекота та Ігоря Курила (1:1). Той же Соломка після подачі з кутового вивів ФК «Полтаву» вперед, забивши гол у компенсований до першого тайму час (2:1). Незважаючи на те, що тернополяни у другому таймі грали в меншості, вони великими силами йшли вперед і в одній з атак просто зобов’язані були зрівнювати рахунок. Артур Дорі вивів віч-на-віч з воротарем господарів Ярослава Солонинка. Того кіпер суперника зупинив не за правилами і арбітр з Києва Олександр Павлюк призначив пенальті. На жаль, Ігор Вонс не зумів оформити дубль, пробивши у той кут, куди й стрибнув воротар полтавської команди Юрій Камінський. І коли сил вже майже не залишалося в обох команд, на третій компенсованій до ігрового часу хвилині господарі зуміли забити ще одного разу. М’яч після удару зі штрафного Максима Лісового від стійку залетів у ворота (3:1). – повідомляє офіційний сайт ФК «Тернопіль»