У селі Болязубах Збаразького району відбулося “Євро-2016”

0
124

футбол у селіЗ рахунком 6-4 перемогу набули жителі масиву Видимка у тих, які жиють в керунку Долини. Погром був ше той, бо ше спочатку голова села Сергій Козачук пообіцяв кожному по пляшці пива, хто заб’є по воротях. То кожен старавсі, як міг.

Вже при кінці першого тайму було ясно, хто стане фаворитами – 3 бальони залетіло у ворота долинян, видимці мали поки 2. Задивиласі на гру навіть цьотка Стефа, яка вийшлам до кирниці по воду. Дуже вже файно йшло.

Під час перерви між вболівальниками счиниласі бойня. Але Козачук пригрозив, шо ніхто пива не получи і вони вспокоїлисі.

Початок другого тайму трохи засмутив вболівальників Видимки, бо Володька Кривий забив гола в їхні ворота ще на першій хвилині. Може, то просто воротар не пойняв, що гра вже почалась. Але очко защитали – 3:3

То певно дуже розізлило видимців і вони гонили по полю, як скажені. Ситуацію згладив троха той же Володька Кривий, який в стані афекту закотив бальон у власні ворота. Тут цьотка Стефка сказала погане слово, але його мало хто почув, бо видимчанин Олег Грізний вже гнав м’яча ген через поле до воріт Долини. Рахунок знову змінивсі в пользу Видимки.

До кінця матчу кожен ще забив по голу під час непередбачуваних обставин. Але то вже було прідільно ясно – виграли видимці. Вони й пішли на пиво з головою села, а обіжені долиняни поперли додому.